Detaylı bilgi almak için

Formu Doldurun

Şirketimiz zati eşya tasimasi yapmamaktadır.

Kvkk

ISS GLOBAL FORWARDING

DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Denizyolu taşımacılığı – DENİZYOLU TAŞIMACILIĞI

Integrated Service Solutions (ISS), uluslararası tüm denizyolu taşımacılığı tedarik işlemlerinde, alanında uzman kadrosuyla birlikte çözümler sunmaktadır. Şirketimiz lojistik alanındaki tüm ihtiyaçları karşılayacak düzeydeki kapasitesi ile Avrupa standartlarında bir hizmet kalitesi yaşatıyor. Çevre kirliliğini önemseyen ve bu yönde oluşabilecek zararı minimuma indirmeyi hedefleyen sayılı şirketler arasında yerini alan Integrated Service Solutions (ISS), sunduğu tüm operasyonel hizmetlerde tecrübeli kadrosu ile profesyonel hizmete imza atmaktadır.

Denizyolu taşımacılığı

Uluslararası Denizyolu Taşımacılığında Güven

Dünyanın da öncü lojistik firmalarından olan Integrated Service Solutions (ISS), sunduğu uluslararası denizyolu taşımacılığı hizmeti ile ürünlerinizin uzman kargo ve lojistik ekipler aracılığıyla teslim edilecek limana ulaşmasını sağlıyor. Teslim edilen ürünler için uygun depolama yöntemleri sunan firmamız, ürünlerin güvenli şekilde muhafaza edilmesinde de aktif rol oynamaktadır.

=

Uluslararası denizyolu taşımacılığı hizmetimizle,

dünyanın çeşitli yerlerindeki limanlara hızlı, ekonomik ve tam zamanında (on-time) gönderim sağlıyoruz. Şirketimiz; Orta Doğu, Afrika, Hindistan farketmeksizin dünyanın farklı noktalarına okyanus ötesi rotalar sunar. Böylece haftalık düzenli olarak yapılan sefer çeşitliliği imkanlarından faydalanarak, profesyonel bir deniz taşımacılığı deneyimi yaşayabilirsiniz. 

Uluslarası gemi konteyner taşımacılığı servisimizde, Full Container Taşımacılığı (FCL) ve Parsiyel Konteyner Taşımacılığı (LCL)hizmet paketleri sayesinde transfer işlemlerinize güvenli çözümler sunuyoruz. 

=

Full Container Taşımacılığı (FCL);

yükün tamamını karşılayacak büyüklükteki konteynerleri kapsıyor. Uluslararası limanlar arasında taşınacak yükün oldukça büyük, ağır ve sayıca konteyneri dolduracak kadar fazla olması bu taşıma hizmetinin kullanılması için uygundur. Tek seferde yükleme yapıldığı için ekonomik olarak oldukça sık talep edilen transfer biçimidir.
=

Parsiyel Konteyner Taşımacılığı (LCL);

sayıca daha az veya daha hafif yüklerin, birden çok müşterinin kişisel eşya ya da yükü alınarak doldurulan konteynerlerin kullanıldığı hizmet türüdür. Uygun fiyat avantajlarının tercih edilmesi, aktarmalı ve direkt sefer seçeneklerinin olması bu hizmet şeklinin kullanılmasını artırmıştır. İhracat ve ithalat taşımacılığının zamanında teslimatının, Parsiyel Konteyner Taşımacılığı (LCL) ile kolaylıkla gerçekleştirilmesi sağlanır.

Denizyolu taşımacılığı

Ürünleriniz Daimi Güvence Altında

Integrated Service Solutions (ISS) olanaklarından faydalanarak, deniz aşırı gönderimlerinde geniş konteyner çeşitliliğini kullanabilirsiniz. Genel hizmetler arasında; evrak raporlarının istenilen sürede ulaştırılması ve isteğe bağlı raporlama sistemi gibi imkanlar da sunmaktayız. Ek hizmet olarak sunulan Okyanus Gümrük Müşavirliği, alıcı konsolidasyonu, dekonsolidasyon, rezervasyon ve sipariş yönetimi gibi olgular aracılığı ile size güvenilir bir hizmet deneyimi yaşatır. Nakliye sigortası, taşınan malların firmaya teslim edildiği saatten, varış noktasına ulaştırıldığı süre boyunca güvenle yolculuk etmesinin teminatı durumundadır.

Avrupa standartlarında hizmet vermeye devam eden şirketimiz, güçlü ve yaygın acenta ağı vasıtasıyla malların limanlara güvenle ulaşımını olanaklı kılar. Transferi gerçekleştirilecek malların depodan depoya, kapıdan kapıya taşıma gibi opsiyonları mevcuttur. Bu alandaki tüm talep ve ihtiyaçlarınız için hızlı sonuç alarak ekonomik çözümler bulabileceğiniz hizmetleri inceleyebilir, farklı seçeneklerden size uygun olanı belirleyerek kolaylıkla servis talep edebilirsiniz.
Küresel çaptaki transferleriniz için düşük maliyet avantajına rağmen yüksek hizmet kalitesi sunan firmamız, müşterilerinin ve çözüm ortaklarının özel ihtiyaçlarına güçlü yapısı ile karşılık verir. Siz de uluslararası denizyolu konteyner taşımacılığı konusunda uzman bir firma ile işbirliğinin rahatlığını yaşamak isterseniz, avantajlı denizyolu navlun fiyatlarıyla profesyonel ekibimiz her daim size hizmet vermek için bekliyor olacak!

Denizyolu taşımacılığı
Kargo Uçak

Gümrük İşlemleri

Sigorta

Sigorta

Uçak

Uçak Kiralama

Paketleme

Paketleme

Depolama

Depolama

Teklif Al!