Detaylı bilgi almak için

Formu Doldurun

Şirketimiz zati eşya tasimasi yapmamaktadır.

Kvkk

ISS GLOBAL FORWARDING

HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Hava yolu taşımacılığı HAVAYOLU TAŞIMACILIĞI

Integrated Service Solutions Global Forwarding, yenilikçi hava taşımacılığı çözümlerinin pazar lideri sağlayıcısıdır. Hizmetlerimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde tasarlanmıştır ve hava taşımacılığı ve dağıtımı konusundaki geniş bilgi birikimimiz ve derin anlayışımız üzerine inşa edilmiştir.

Havayolu Taşımacılığı

Integrated Service Solutions (ISS) olarak “Global Forwarding” sloganı ile uluslararası havayolu yük taşımacılığında yenilikçi çözümler sunuyor, deneyimli kadromuz ile profesyonel bir hizmet veriyoruz. Ürünlerinizi dünyanın neresine götürmek isterseniz isteyin; güçlü ve yaygın acente ağımız ile size lojistik destek sağlıyor; sizi “adrese teslim” hizmet konforu ile buluşturuyoruz. 

Havayolu nakliyesi ile ürünler için isteğe göre kapıdan kapıya taşıma hizmeti sunuyor, tercihe göre sadece havaalanları arasında taşımacılık hizmeti sağlıyoruz. İhtiyacınıza göre, dilerseniz yalnızca havaalanına kadar transfer hizmeti de gerçekleştiriyoruz.

=

Ürünlerinizi tam zamanında ve güvenle

istenilen yere teslim ederken havayolu taşımacılığı kapsamında elleçleme hizmeti de veriyoruz. Lojistik konusunda sahip oldumuz bilgi birikimi ile geniş yelpazede hizmet seçenekleri sunuyor; havayolu taşımacılığı konusunda aşağıdaki alanlarda destek sağlıyoruz.
=

• Genel Hava Kargo Taşımaları
• Ekonomik (Konsolide) / Standard / Express Servis Seçenekleri
• Bozulabilir Kargo Taşımacılığı (Meyve, Sebze ve Gıda taşımacılığı)
• Tehlikeli Madde Taşımacılığı ve Paketleme
• Charter Taşımaları (Komple Uçak Kiralama)
• Transit Yüklemeler
• Havaleli ve Ağır Kargo Taşımaları (Oversize Yüklemeler)
• Canlı Hayvan Taşımacılığı
• Özel Kurye ile Acil taşımalar (On Board Courier)
• Kapıdan Kapıya Teslimat
• Nakliye Sigortası

kargo hava taşımacılığı

Operasyonun Her Aşamasında Kusursuz Hizmet!

Modern ve ileri teknolojili kargo uçak filoları ile havayolu taşıma hizmetlerini sunan Integrated Service Solutions (ISS), küçük veya büyük hacimli tüm ürünlerin nakliyesini titizlikle gerçekleştiriyor. Uluslararası hizmet veren şirketimiz, küçük çaplı kargo taşımalarının yanı sıra büyük ölçekli charter uçak yüklemelerini, dünyanın birçok önemli noktasındaki havaalanına başarıyla ulaştırıyor. Kısa süre içinde uzun mesafeleri yaklaştırıyor, havayolu taşımacılığındaki operasyonel faaliyetleri başarıyla yönetip, koordine ediyoruz. Bu kapsamda ticari ürünlerden makinelere, hassas materyallerden, bitki ve canlı hayvanlara, özel evraklardan değerli eşyalara kadar tüm ürünlerin kusursuz biçimde transferini sağlıyoruz. Ürün ve eşyalarınızın korunmasına önem veriyor; nakliye sigortası hizmetimizle ürünlerinizin güvenliğini garanti altına alıyoruz.  

Havayolu Taşımacılığına Avantajlı Destek!

Integrated Service Solutions (ISS) olarak, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve iş verimliliği için tüm yükleri, ilk andan, teslim aşamasına kadar titizlikle dünyadaki önemli ticari noktalara ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu hedef doğrultusunda tüm kargolarının takibini büyük hassasiyetle sürdürüyoruz. Bunun için de tedarik zincirinin her anında ürünlerin kontrol altında olmasını sağlarken süreç boyunca farklı avantajlar sunuyoruz:
kargo havayolu taşımacılığı
=
• Taşıma sürelerinde zaman avantajı ve pratiklik
• Hem büyük hem de küçük hacimli yük taşıma fırsatı
• Transfer ve elleçleme süreçlerinde yüksek güvenlik
• Hassas ürünlerin güvenli şekilde transferi
• İhracat ve ithalata yönelik özel maliyet avantajları
• Hasarsız taşıma ve sigorta avantajı
• Avantajlı paket fırsatları
=

Küresel ekonominin global oyuncularına

havayolu lojistiği konusunda düşük maliyet avantajı sunmayı amaçlayan firmamız, diğer hava kargo şirketlerine göre çok avantajlı paket ve havayolu navlun fiyatlarıyla, çözüm ortağı olarak müşterilerinin yanında yer alıyor. Hasarsız taşımacılığa maksimum özen gösteriyor; güçlü altyapısını, çağdaş donanımlar ve eğitimli kadrosu ile birleştirerek, çözüm ortaklarımızın ticari alandaki başarısına destek olmayı hedefliyoruz. Yaygın network ağımızla müşterilerimize ihracat ve ithalat alanında profesyonel destek sağlarken partnerlerimiz ile büyüyüp güçlenmeye devam ediyoruz. Siz de havayolu lojistiği konusunda güçlü ve yaygın acente ağı ile eksiksiz bir destek talep ediyorsanız, profesyonel ekibimiz ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kargo Uçak

Gümrük İşlemleri

Sigorta

Sigorta

Uçak

Uçak Kiralama

Paketleme

Paketleme

Depolama

Depolama

Teklif Al!