Detaylı bilgi almak için

Formu Doldurun

Şirketimiz zati eşya tasimasi yapmamaktadır.

Kvkk

ISS GLOBAL FORWARDING

PROJE TAŞIMACILIĞI

PROJE TAŞIMACILIĞI – PROJE TAŞIMACILIĞI

Güçlü lojistik ağı ile yurt içi ve yurt dışında benzersiz taşımacılık hizmeti sunan Integrated Service Solutions (ISS), standart dışı olarak tabir edilen, büyük çaplı yüklerin nakliyesi konusunda proje taşımacılığı hizmeti ile sınırları aşmanızı kolaylaştırıyor. Proje taşımacılığı hizmeti kapsamında ağır yük taşımacılığı ile gabari dışı, ağır ve hacimli yükleri en güvenli şekilde istenilen adreslere teslim ediliyoruz.  

Proje Tasimaciligi
World wide web

Güçlü Ve Yaygın Acente Ağı ile Sınırsız Hizmet

Dünyanın da öncü lojistik firmalarından olan Integrated Service Solutions (ISS), sunduğu uluslararası denizyolu taşımacılığı hizmeti ile ürünlerinizin uzman kargo ve lojistik ekipler aracılığıyla teslim edilecek limana ulaşmasını sağlıyor. Teslim edilen ürünler için uygun depolama yöntemleri sunan firmamız, ürünlerin güvenli şekilde muhafaza edilmesinde de aktif rol oynamaktadır.

=

Kapıdan kapıya taşıma konusunda dünya çapında hizmet sunan Integrated Service Solutions (ISS), rota araştırmalarından, fizibilite ve danışmanlık hizmetlerine kadar endüstriyel alandaki büyük hacimli yüklerin taşınması konusunda 360 derece, anahtar teslim çözümler sunuyor. Büyük çaplı yüklerin zamanında ve hasarsız taşınması, maliyetler açısından maksimum derece önemli olduğundan; proje yük taşımacılığında, alanında uzman, yüksek eğitimli ve deneyimli ekibi ile hizmet veriyoruz.

Bu zorlu lojistik kulvarda, profesyonel ekibinin yanı sıra özel ekipman desteği ile büyük özveri ve hassasiyetle hizmet sunuyor, sürdürülebilir başarı için tüm projelerinizi, en ince detayına kadar planlayarak yönetiyoruz. Bu sayede büyük ölçekli endüstriyel projeler; deniz, hava ve karayolu taşımacılık hizmetlerinden tek tek veya farklı kombinasyonların kullanımı ile istenilen zamanda, istenilen yere ulaştırılıyor. Yüklerin güvenle taşınması için ayrıca nakliye sigortası hizmeti de veriyor, güçlü ve yaygın acente ağı ile tam ve eksiksiz hizmet sağlıyoruz.

=

Integrated Service Solutions (ISS) olarak, “Global Forwarding” sloganı ile karayolu, havayolu ve denizyolu gibi diğer tüm hizmetlerimizde olduğu gibi proje taşımacılığı hizmetinde de partnerlerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Bu doğrultuda projeye, şirkete, kurum ya da kuruluşa özel; esnek, yenilikçi ve yaratıcı çözümler geliştiriyoruz. Ağır yük taşımacılığına ait uluslararası mevzuata ve gündeme hakim ekibi ile sorunsuz taşımacılık hizmeti veriyor; lojistik, proje taşımacılığı alanında dünyadaki teknolojik yenilikleri takip etmeyi de ihmal etmiyoruz.

Geniş lojistik ağı, uzmanlaşmış işgücü, modern altyapısı ve donanımları ile birlikte; projeye özel en doğru araçlarla, homojen şekilde yük taşımacılık gerçekleştiren şirketimiz, sahip olduğu bu güçlü imkanlarla rekabette fark yaratıyor. Büyük iş makinesi, kazan, fuar, şantiye, tesis, rafineri, gibi ağır endüstriyel projelerin yurt içi ve yurt dışına başarı ile nakli için 7 gün 24 saat boyunca hizmet sunan firmamız, müşteri odaklı iletişimi ile de daima beğeni kazanıyor.

Proje Taşımacılığında Profesyonel Hizmet
rating

Proje Taşımacılığında Profesyonel Hizmet

Proje taşımacılığında, nakliye sürecinden önce, araçların taşıma işlemine uygun olarak seçilmesi gerekiyor. Bunun için aracın yüklerle temas eden yüzeyi, dayanıklılığı ve taşınabilirliği kolaylaştırması gibi faktörler önceden değerlendiriliyor. Bu alanda kullanılan araçlar, ayrıca genişleme, uzama ve yük ağırlığına uygun olması gibi özellikleri taşıyor. Taşımada yüklerin, aracın ayak ve yüzeyine eşit şekilde dağılmasına da dikkat ediliyor.

Endüstriyel proje taşımacılığı alanında aşağıdaki konularda profesyonel hizmet alabilirsiniz: 

=
 • Yükün doğasına ve ölçülerine uygun olarak multimodal taşımacılık çözümleri
 • Proje bazlı lojistik planlama
 • Parsiyel ve sole bazda gemi kiralama
 • Yol ETÜD çalışması, rota tetkiki ve raporlama
 • Sertifikalı yük sabitleme
 • Yüke özel paketleme / kasalama  
 • Montaj / demontaj dahil fabrika taşımaları
 • Sahada yükleme ve tahliye operasyonları
   
     
Proje Tasimaciligi

Sadece iş ve hizmet süreci ile değil, sunduğu avantajlı fiyat teklifleri ile de takdir kazanan Integrated Service Solutions (ISS), proje taşımacılığında sunduğu güvenilir çözümlerle müşteri portföyünü günden güne genişletiyor. Siz de standart dışı büyük yüklerin taşınması konusunda profesyonel bir kurumdan hizmet almak isterseniz, uzman ekibimizden bilgi ve destek isteyebilirsiniz.   

Kargo Uçak

Gümrük İşlemleri

Sigorta

Sigorta

Uçak

Uçak Kiralama

Paketleme

Paketleme

Depolama

Depolama

Teklif Al!